Skomplikowane powierzchnie

Znakowanie niejednolitych, nierównych, pofałdowanych, powierzchni o skomplikowanej strukturze nie jest łatwe. Drukowanie w miejscach trudno dostępnych, takich jak szczeliny, otwory, zagłębienia lub wystające fragmenty wyrobu, to kolejne utrudnienie. Gdy dodatkowo chcesz to robić szybko i sprawnie, dynamicznie zmieniając treść oznakowania w każdym nadruku, skala trudności rośnie i tradycyjne metody zawodzą. Z pomocą przychodzą nowoczesne technologie Ink-Jet. Urządzenia EBS oparte na metodzie bezdotykowego drukowania, wsparte dedykowanymi rozwiązaniami, poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami nawet na najszybszych i najbardziej skomplikowanych liniach produkcyjnych.

Pojęcie „trudna powierzchnia” nie jest dla nas problemem tylko wyzwaniem. Do rodzaju powierzchni dobieramy odpowiedni atrament, aby spełnić wymagania klienta w zakresie trwałości oznakowania. Nasze drukarki nanoszą oznakowanie w miejscach, w których tradycyjne technologie nie mogą sobie poradzić.

Proponowane produkty:

Skomplikowane powierzchnie - boltmark II light

Boltmark®II

EBS-6600

PRZEMYSŁOWA DRUKARKA ATRAMENTOWA MAŁEGO PISMA(CIJ)

EBS-6600 Boltmark®II jest niskobudżetową drukarką przeznaczoną do prostych aplikacji. Niewygórowana cena zakupu, wyjątkowo niski koszt…

Przejdź do produktu
Skomplikowane powierzchnie - boltmark light

Boltmark®

EBS-6800P

PIGMENTOWA DRUKARKA PRZEMYSŁOWA MAŁEGO PISMA (CIJ)

EBS-6800P Boltmark® jest drukarką przeznaczoną do pracy z różnokolorowymi atramentami pigmentowymi. W odróżnieniu…

Przejdź do produktu