XI32009

XI32009

Atrament Bezbarwny UV 09 B

Bezbarwny atrament. Opis nie jest widoczny w normalnym świetle, a w świetle UV zawierającym promieniowanie o długości fali 370 nm fluoryzuje na niebiesko. Umożliwia identyfikację produktu na każdym etapie łańcucha produkcyjnego.
Sugerowane powierzchnie nadruku:
Karton laminowanyMetalPapierTworzywa sztuczneSzkło

Wyjątki:
Teflon
    Pojemności butelek:
  • XI32009-000 / 0,9L
  • XI32009-200 / 0,5L
  • XI32009-300 / 0,25L
ATRAMENY I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W NASZEJ OFERCIE

Oferujemy szeroką gamę wyrobów ogólnego zastosowania - różnokolorowe atramenty barwnikowe i pigmentowe, jak i specjalistycznych produktów - atramentt do opisu skorupek jaj, atramenty zmieniające kolor w procesie sterylizacji, jak również odporne na wysokie temperatury do 1000 °C. Każdy atrament EBS ma dedykowany dla siebie rozpuszczalnik i zmywacz. Wymiana atramentu jest szybka i nieskomplikowana.

PROCES PRODUKCJI

Proces produkcji prowadzony jest zgodnie ze standardami potwierdzonymi Certyfikatem ISO 9001:2015. Nowoczesna instalacja działająca w systemie zamkniętym, pozwala na minimalizację oddziaływania substancji chemicznych na środowisko oraz redukcję odpadów technologicznych. Nie znalazłeś w ofercie produktu spełniającego Twoje oczekiwania? Zgłoś się do nas. Opracowujemy celowane rozwiązania dla niestandardowych wymagań konkretnego klienta.

ODPOWIEDNI ATRAMENT DLA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Drukowanie na metalu wymaga innego atramentu niż drukowanie na betonie; ciemne podłoża wymagają jasnych, pigmentowych atramentów; wyjątkowo gładkie powierzchnie wymagają szybkoschnących i przyczepnych. Dla tych i innych zastosowań sami opracowaliśmy atramenty w naszych laboratoriach.

Zależności pomiędzy atramentami do drukarek i podłożami podlegają prawom fizyki oraz chemii i, co jest naturalne, mają ograniczenia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnych zastosowań.