XI32023

XI32023

Atrament Czarny 23 B

Atrament odporny na działanie wody, przeznaczony do opisu opakowań szklanych. Tusz charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem, podwyższoną trwałością oraz odpornością. Sprawdza się na powierzchniach szklanych o różnej porowatości i grubości.
Sugerowane powierzchnie nadruku:
Szkło

Wyjątki:
Teflon
    Pojemności butelek:
  • XI32023-000 / 0,9L
  • XI32023-200 / 0,5L
  • XI32023-300 / 0,25L
ATRAMENY I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W NASZEJ OFERCIE

Oferujemy szeroką gamę wyrobów ogólnego zastosowania - różnokolorowe atramenty barwnikowe i pigmentowe, jak i specjalistycznych produktów - atramentt do opisu skorupek jaj, atramenty zmieniające kolor w procesie sterylizacji, jak również odporne na wysokie temperatury do 1000 °C. Każdy atrament EBS ma dedykowany dla siebie rozpuszczalnik i zmywacz. Wymiana atramentu jest szybka i nieskomplikowana.

PROCES PRODUKCJI

Proces produkcji prowadzony jest zgodnie ze standardami potwierdzonymi Certyfikatem ISO 9001:2015. Nowoczesna instalacja działająca w systemie zamkniętym, pozwala na minimalizację oddziaływania substancji chemicznych na środowisko oraz redukcję odpadów technologicznych. Nie znalazłeś w ofercie produktu spełniającego Twoje oczekiwania? Zgłoś się do nas. Opracowujemy celowane rozwiązania dla niestandardowych wymagań konkretnego klienta.

ODPOWIEDNI ATRAMENT DLA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Drukowanie na metalu wymaga innego atramentu niż drukowanie na betonie; ciemne podłoża wymagają jasnych, pigmentowych atramentów; wyjątkowo gładkie powierzchnie wymagają szybkoschnących i przyczepnych. Dla tych i innych zastosowań sami opracowaliśmy atramenty w naszych laboratoriach.

Zależności pomiędzy atramentami do drukarek i podłożami podlegają prawom fizyki oraz chemii i, co jest naturalne, mają ograniczenia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnych zastosowań.