XI32021 Atrament Czarny/Niebieski TC 21 B 66/6900 900 ml

XI32021 - butelka cij czarno niebieski

Atrament do opisu opakowań poddawanych procesowi sterylizacji, podczas którego następuje zmiana koloru nadruku
z czarnego na niebieski. Tusz ten wykazuje się również zwiększoną odpornością na ścieranie i wysokim kontrastem.

Kolor:
Czarny Niebieski
Sugerowane powierzchnie nadruku:
Metal
Wyjątki:
Teflon
Dostępne pojemności:
Pojemność Produkt Zamów
900 ml XI32021-000
500 ml XI32021-200
250 ml XI32021-300
ODPOWIEDNI DLA DRUKAREK

ATRAMENTY I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W NASZEJ OFERCIE

Oferujemy szeroką gamę wyrobów ogólnego zastosowania – różnokolorowe atramenty barwnikowe i pigmentowe, jak i specjalistycznych produktów – atramenty do opisu skorupek jaj, atramenty zmieniające kolor w procesie sterylizacji, jak również odporne na wysokie temperatury do 1000 °C. Każdy atrament EBS ma dedykowany dla siebie rozpuszczalnik i zmywacz. Wymiana atramentu jest szybka i nieskomplikowana.

PROCES PRODUKCJI

Proces produkcji prowadzony jest zgodnie ze standardami potwierdzonymi Certyfikatem ISO 9001:2015. Nowoczesna instalacja działająca w systemie zamkniętym, pozwala na minimalizację oddziaływania substancji chemicznych na środowisko oraz redukcję odpadów technologicznych. Nie znalazłeś w ofercie produktu spełniającego Twoje oczekiwania? Zgłoś się do nas. Opracowujemy celowane rozwiązania dla niestandardowych wymagań konkretnego klienta.

ODPOWIEDNI ATRAMENT DLA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Drukowanie na metalu wymaga innego atramentu niż drukowanie na betonie; ciemne podłoża wymagają jasnych, pigmentowych atramentów; wyjątkowo gładkie powierzchnie wymagają szybkoschnących i przyczepnych. Dla tych i innych zastosowań sami opracowaliśmy atramenty w naszych laboratoriach.

Zależności pomiędzy atramentami do drukarek i podłożami podlegają prawom fizyki oraz chemii i, co jest naturalne, mają ograniczenia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnych zastosowań.