XI32027 Atrament Niebieski 27 B 66/6900 900 ml

XI32027 - butelka cij niebieska

Atrament przeznaczony do wykonywania opisów na powierzchniach zarówno nasiąkliwych jak i nienasiąkliwych. Wykazuje się wyjątkową przyczepnością do metali i większości rodzajów plastiku (wyjątki: teflon, HDPE) oraz bardzo dobrym kontrastem.

Kolor:
Niebieski
Sugerowane powierzchnie nadruku:
Szkło Karton laminowany Metal Aluminium Folia Tworzywa sztuczne Stal
Wyjątki:
Teflon
Dostępne pojemności:
Pojemność Produkt Zamów
900 ml XI32027-000
500 ml XI32027-200
250 ml XI32027-300
ODPOWIEDNI DLA DRUKAREK
PRODUKTY POWIĄZANE

ATRAMENTY I MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE W NASZEJ OFERCIE

Oferujemy szeroką gamę wyrobów ogólnego zastosowania – różnokolorowe atramenty barwnikowe i pigmentowe, jak i specjalistycznych produktów – atramenty do opisu skorupek jaj, atramenty zmieniające kolor w procesie sterylizacji, jak również odporne na wysokie temperatury do 1000 °C. Każdy atrament EBS ma dedykowany dla siebie rozpuszczalnik i zmywacz. Wymiana atramentu jest szybka i nieskomplikowana.

PROCES PRODUKCJI

Proces produkcji prowadzony jest zgodnie ze standardami potwierdzonymi Certyfikatem ISO 9001:2015. Nowoczesna instalacja działająca w systemie zamkniętym, pozwala na minimalizację oddziaływania substancji chemicznych na środowisko oraz redukcję odpadów technologicznych. Nie znalazłeś w ofercie produktu spełniającego Twoje oczekiwania? Zgłoś się do nas. Opracowujemy celowane rozwiązania dla niestandardowych wymagań konkretnego klienta.

ODPOWIEDNI ATRAMENT DLA KAŻDEJ POWIERZCHNI

Drukowanie na metalu wymaga innego atramentu niż drukowanie na betonie; ciemne podłoża wymagają jasnych, pigmentowych atramentów; wyjątkowo gładkie powierzchnie wymagają szybkoschnących i przyczepnych. Dla tych i innych zastosowań sami opracowaliśmy atramenty w naszych laboratoriach.

Zależności pomiędzy atramentami do drukarek i podłożami podlegają prawom fizyki oraz chemii i, co jest naturalne, mają ograniczenia. Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji dotyczących konkretnych zastosowań.